Zde něco, co bylo, coby podpora „ústavního práva“ na obranu se zbraní, námi včera doručeno do Senátu ČR na oba klíčové garanční výbory.

Jde o vyjádření Unie bezpečnostních složek. Odborů nejen policejních. Tato obrovská organizace totiž ve svých řadách sdružuje nejen tisíce příslušníků i dalších státních bezpečnostních složek a městských policií, ale taktéž i hasičů, apod.

Opravdu jim všem děkujeme za jejich úžasnou podporu našeho společného úsilí. Podporu, která nemálo též pomohla k včerejšímu výsledku. Velký jim za toto skutečně vděk – a to nejen za české majitele legálních soukromých zbraní, ze kterých (a to se zmiňuje poměrně málo) právě podstatná část vykonává práci v bezpečnostních složkách naší země.

A tady už další opravdu úžasná podpora – a to ze strany Svaz důstojníků a praporčíků AČR, tedy přes sto let (!!!) již fungující branné a armádní organizace…
Díky jim skutečně moc za toto nejen symbolické, ale včera v Senátu i nanejvýš užitečné a fungující prohlášení!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: člověka opravdu až dojímá to spojení takového kvanta nejen jednotlivých lidí, ale i organizací, vše v rámci prosazení tak klíčové legislativy, která by mohla být právě onou tak potřebnou pojistkou našeho bezpečí do nejisté budoucnosti… Takto společně to všichni zvládneme, ne?

1 comment

  1. Hm…tak důstojníci a praporčíci.Jenže až nás zase někdo obsadí,tak to budou ty soukromé zbraně které budou chránit vlast.Proto jich musí být co nejvíc ! ,protože armádu si okupanti pohlídají a policii podřídí.Dnes jsou navíc v módě hybridní války,takže armáda bude od začátku na vedlejší koleji,proto musí mít co nejvíc lidí zbraň,protože armáda slouží státu,ale Češi slouží národu!

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: