Právě dnes se v Senátu ČR projednávalo „ústavní právo“ na obranu se zbraní ve dvou výborech, tj. v ústavně právním (jde o výbor hlavní, tedy o garanční) a též i v bezpečnostním. V minulých dnech jsme, věřte, dělali maximum, aby oba výbory a zde dnes zasedající senátoři tuto velkou věc, tolik klíčovou pro kvanta našich občanů, odhlasovali kladně, což se nakonec podařilo.

REPORTÁŽ PŘÍMO Z MÍSTA:

Bezpecnostni vybor…
Uz to zacalo…

Může jít o obrázek 1 person a indoor

Sledujeme bedlive…

Může jít o obrázek 2 people , people sitting , people standing a indoor

Krasny uvod od predkladatele ustavniho dodatku, ktery ma general Martin Červíček

Může jít o obrázek 1 person , sitting a indoor

A vzapeti velmi manipulativni a ucelova snaha od senatora Miroslav Balatka – senátor, zpravodaje tohoto vyboru, ustavni dodatek shodit a ‚zamaznout’…
PS: at si to strelci, myslivci a tez i vsichni ti, co tam na Sokolovsku i do budoucna chteji uzivat a nosit sebeobranne prostredky, hodne dobre pamatuji!!!

Může jít o obrázek 2 people , beard a indoor

Projev opravdu neuveritelne ‚mimo misu‘ od predsedy bezpecnostniho vyboru Pavel Fischer – ve stylu, ‚do ustavy proboha ne – slibuji, ze se postaram o to, aby i jinak byli nasi obcane ochraneni…‘
Jen naivita, nebo spise lacina politicka bouda?

Může jít o obrázek 1 person , sitting a indoor

Dostali jsme dokonce nyni slovo na Ustavne pravnim vyboru… Receno dle nejlepsiho svedomi a vedomi. Doufame, ze i za vas…

A ‚ustavni pravo‘ na obranu se zbrani prave kladne, vetsinove odhlasovano a Senatu doporuceno tez i Ustavne pravnim vyborem!!!!!!!! Opravdu velky den a zas jedna velka vybojovana bitva v nasem spolecnem boji za spravnou vec… Jsme radi, ne?

Mame to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiiii!!!!!!!!!!!!!Bezpecnostni vybor Senatu CR prave schvalil navrh ‚USTAVNIHO DODATKU‘!!!!!!!! Naprosta vetsina, tedy 7 pro (Kuncar, Zeman, Ostadal, Czernin, Jirsa, Sobotka, Faktor), proti 2 (Balatka, Fischer)PS: omluva za svislou podobu – ale to ne my, ale fcbook 🙂 )))

3 comments

  1. BRAVO, BRAVISIMO, VIVAT! Moc děkuji!! Vaše děti, na Vás musí být hrdé!!!
    S přátelským pozdravem a úctou, zůstává: Zdeněk Jan Dostálek

  2. Vážení, Vaše práce má doslova světový formát. Úplně mě proběhnul mráz po zádech, když jsem to četl. Patří Vám neskonalá vděčnost a poděkování všech, pro které jste tak intenzivně pracovali. Svět nám bude závidět.

Napsat komentář

%d