Včera byl v Senátu ČR schválen v původním znění onen první ze zbraňových zákonů, tedy ona šetrná implementace (poskytující nám jinak plno zajímavých výhod…). Proti nebyl ani jeden senátor, pouze 12 se jich zdrželo. Takže nyní poputuje už tato legislativa pouze k podpisu prezidenta a pokud tento tak učiní (a nepředpokládá se, že ne) platnost/účinnost zákona se odhaduje už tak nyní v únoru. Zde detaily o hlasování: https://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=19638&O=13

Druhý, dodatkový „vyjímající“ zákon (pojednávající o případném využití českých majitelů legálních soukromých zbraní coby jakési „branně-bezpečnostní“ rezervy – a podpoře státu střeleckých dovedností) byl v Senátu také většinově ODHLASOVÁN !!!

Viz: https://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=19662&O=13

4 comments

  1. Nelze než jen hluboce smeknout, a poděkovat za všechny současné i budoucí držitele střelných zbraní. Vivat Liga Libe 👍

  2. Nejen za sebe, ale i za všechny legální držitele zbraní děkuji za nelehkou práci, kterou jste vykonali. Bojovat se vždycky vyplatí, i když se situace kolikrát může zdát beznadějnou a boj s bruselskou hloupostí je jako boj se stohlavou saní, useknete jednu hlavu a vrhne se na vás 99 dalších. Proto přeji mnoho dalších úspěchů a doufám, že toto vítězství probudí z letargie další členy střelecké komunity, kteří se z jakýkoliv důvodů doteď nevzchopili k tomu, aby vám alespoň nějakou malou podporou pomohli v našem společném boji.
    S pozdravem!
    Michal Novotný

  3. Vážení kolegové (zejména pane viceprezidente Pekaříku a pane dr. Strako, které znám osobně) za sebe jsem Vám již poděkoval. Teď Vám chci poděkovat za ty, kteří Vám poděkování dluží. To jsou ti, za které bojujete vzdor tomu, že oni o tom ani neví. A já dělám vše pro to, aby se to dozvěděli a tu kvalitu, kterou jste svým úsilím vybojovali, nebrali jako samozřejmost. Ještě jednou děkuji, Váš příznivce a zákazník MVDr. Karel Chalupník, Brno.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: