Takže, ke včerejšku, tedy tématické hádance na stránce LIGA LIBE (viz: https://www.facebook.com/LIGA.LIBE/posts/5035963459748576), zde konečně rozřešení 🙂
Úplně první ligová nálepka byla realizována s anglickým textem – a to z důvodu, že činnost LIGA LIBE od počátku prorůstala do zahraničí a překračovala hranice našeho státu.
Dlouho mnozí z vás však volali, že by chtěli i nálepku s českým textem, zde tedy konečně výsledek. Doufáme, že jsme tím leckomu udělali radost.
Tyto nálepky se budou jak rozdávat na našich akcích, tak vám je například přihodí k objednávce ligových atributů (viz zde https://www.obrana.cz/shop/kategorie/liga-libe – raději vysloveně o samolepku, aby vám ji tam zadarmo ještě přihodili k nakupovaným věcem, vysloveně v objednávce požádejte 🙂 )
Jinak lze též nyní onu samolepku pořídit v Lysé, kde právě probíhá velký myslivecká výstava – pokud tam jedete, zastavte se na stánku Sellier & Bellot a.s. – anebo Strobl.cz, sro, tak je též mají (ale znáte to, kdo dřív přijde… 🙂 )
PS: k hádance a (ne)výhercům – je to neuvěřitelné, ale na stránce LIGA LIBE (a vlastně ani jinde) tentokrát NIKDO NEUHODL!!!
Tipovali jste, ohledně obsahu dvou balíků, snad všechno (včetně toho, že to bude VNS, tedy výbušný nástražný systém, poslaný nám z Bruselu 🙂 ))) No, takže další (doufejme úspěšnější) hádání holt zas příště…

1 comment

Napsat komentář

%d