Zde již oficiálně publikovaná SBÍRKA ZÁKONŮ, obsahující absolutně průlomovou, unikátní vzácnost. Vzácnost pro naše občany, pro naši vlast, pro budoucí pokolení, i pro ty, jež si zatím vůbec neuvědomují, co bez přehánění historického a pozitivně revolučního jsme tímto počinem v naší zemi dokázali.

Nová Sbírka zákonů a v ní jedinečná věta dalekosáhlého a obrovského významu a dopadu, kterou nám v dobrém závidí celý svět. Věta, která nedá spát hysterické proti-zbraňové světové i národní obci. Věta, která ještě více pojistila a „zabetonovala“ uchování demokracie v naší vlasti. Věta o 18ti slovech, za níž stojí více než 204 000 petentů, 1 800 000 občanů pod naší evropskou protestní nótou proti zákazu olova, 304 000 držitelů zbrojních průkazů. Věta, za kterou je na 1 460 dní (4 léta) tvrdé práce Ligy Libe v bojovém denním režimu 24/7. Věta, jejíž účinnost nastává již za 26 dní (1. 10. 2021). Věta, která po datu 21. 7. 2021 (finální hlasování v Senátu ČR) mediálně oběhla celý, tímto odvážným počinem pozitivně šokovaný, svět.

„Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, ale zlo nelze přemoci útěkem. Plukovník Jeff Cooper.“ Česká republika, jako jediná země v novodobé historii, se pevně rozhodla neutíkat, rozhodla se setrvat na pozicích, rozhodla se bojovat. Jsme skutečně jedinou zemí, jež tak novodobě učinila, a zařadila se tak na „seznam“ světových zemí o jednom řádku – jednom prostém řádku nesoucím hrdě a odhodlaně název naší vlasti. „Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!“
www.ligalibe.czwww.peticezbrane.cz

1 comment

  1. citát: „Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, ale zlo nelze přemoci útěkem. Plukovník Jeff Cooper.“
    Jenže plukovník je voják a státní zaměstnanec a státy jak dobře víme se považují za výlučně oprávněné k ozbrojenému boji.My civilisté to máme teď díky onomu Ústavnímu právu o mikrometr lepší,ale soudit nás budou podle zákonů,ne podle Ústavy,takže je třeba jít dál jinak to bylo všechno na nic.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: