Zahájeno „stříhání metru“. Absolutní, cílový odpočet spuštěn…“. Přátelé, podporovatelé, petenti (v počtu nad 204 000 občanů), majitelé zbrojních průkazů (v počtu nad 304 000 občanů), signatáři naší evropské protestní nóty proti zákazu olova (v počtu nad 1 800 000 občanů), naši vážení a tolik početní zastánci v PS PČR, v Senátu ČR, ve Vládě ČR, na Pražském hradě.
Bok po boku s vámi všemi, vstupujeme do rozhodujících, naprosto finálních okamžiků. Po skutečně bezpočtu měsíců a let vyjednávání, po všech uskutečněných parlamentních výborech, čteních a hlasováních, máme s ohledem ÚSTAVNÍHO ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ před sebou již jen 2 poslední okamžiky, jimiž jsou: Ve dni 14. 7. 2021, jednání dvou senátních výborů.
Následně ve dni 21. (či 22.) 7. 2021, samotné, rozhodující a zcela poslední hlasování v Senátu ČR. Veškeré tyto poslední dny, činíme v Lize Libe opravdu nemožné, ať uspějeme. Pokud se nám podaří zakotvit ÚSTAVNÍ PRÁVO NA OBRANU I SE ZBRANÍ, budeme jedinou zemí světa, která toto v současné, hysterické protizbraňové době učiní. Budeme jedinou zemí světa, kde největší občanský odpor historie země mění ústavní pořádek. Budeme jedinou zemí světa, kde se tímto způsobem naprosto ctí, respektují a hájí práva a svobody občanů a voličů.
V těchto zcela posledních dnech, buďte s námi nadále, protože skutečně jen bok po boku s vámi všemi, došli jsme společně až zde (i proto, jako vůdčí foto níže, přikládám obrázek nás a některých našich oddaných petentů – s námi v jednom šiku a věrně bok po boku). Kdo můžete, buďte s námi přímo na místě (14. 7. a 21./22. 7. 2021), pozvánky a instrukce budou včas na FB stránce naší Ligy Libe.
Fotografie níže, jsou jen namátkou zvolené, z tohoto našeho letitého, ústavního, národního ligového tažení, zahájeného v roce 2019… Naši zemi, její občany, jejich budoucnost, nedáme!
„Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!

Ve středu 14. července 2021 v cca 10:30 senátní Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost projedná Návrh ústavního zákona, kterým se mění Listina základních práv a svobod, ve znění ústavního zákona č. 162/1998 Sb tedy výsledek naší dlouhodobé snahy o zakotvení ústavního práva na obranu se zbraní do českého práva. Jednání je veřejně přístupné, pozvánku naleznete zde.

Předkládá: zástupci Senátu (M. Červíček, Z. Hraba, V. Láska)

Zpravodaj: senátor Miroslav Balatka

Ve středu 21. července 2021 v 10.00 hodin bude pak zahájena 14. schůze Senátu. Jako bod číslo 30. je ústavní návrh zařazen pro projednání na plénu. Schůze je přístupná veřejnosti, pozvánku naleznete zde.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: