Podpořte naše veleúspěšné „občanské tažení“, tentokrát na sněmovní akci s „hvězdným obsazením“ politiků. Přijďte v úterý 8. září po práci odpoledne do exkluzivního velkého sálu ve sněmovní ulici na velkolepé veřejné projednání naší-vaší petice. Debatu povedeme nejen o ústavním právu na zbraň, ale i o připravovaných eurozákazech olověného střeliva a nožů.

Lidskoprávní bezpečnostní organizace LIGA LIBE – Petice proti nesmyslným zákazům legálních obranných prostředků reprezentující práva 300 tisíc legálních držitelů zbraní v červenci předala v rekordně největší maxiroušce sněmovnímu petičnímu výboru archy s fyzickými podpisy občanů vážícími kolem 100 kg požadující zakotvení ústavního práva na zbraň, a nyní se toto bude projednávat, a předložíme naše expertní i občanská stanoviska podložená fakty a zkušenostmi od nás i ze zahraničí.

Jednání je veřejné, vstupenky netřeba. Stačí prostě dojít do Sněmovny v 15:45 hod, a říci, že jdete na projednání Petice, ale my ostatní tam stejně už budeme a projdeme kontrolou spolu.

Takže se tam uvidíme, budeme se těšit 🙂

S přispěním vás všech věříme, že na podzim návrh na zakotvení ústavního práva na zbraň konečně projde!

Originální pozvánka zde:
www.psp.cz/sqw/text/text2.sqw?idd=180475

Facebook událost zde:
https://www.facebook.com/events/3439368006094229?active_tab=about

PROGRAM
16:00 hodin – zasedací sál 205
Veřejné slyšení k petici „za zachování práv bezúhonných českých občanů v oblasti legálních zbraní“ (č. 14/P/2020) Zpravodaj: Tomáš Vymazal
Předsedkyně výboru: Helena VÁLKOVÁ

1 comment

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: