Konečně máme obří ochrannu proti zvláštní legislativní virální nákaze zavlečené z Evropské komise!

Zapojte se i vy a buďte u toho 🙂 Vítání jsou naši petenti, fanoušci, kolemjdoucí i média.

Nejprve v přítomnosti komisaře provedeme oficiální pokus o nový český rekord, všichni se budeme fotit, a pak naplníme roušku 100 kilogramy podpisů 110 000 petentů, a pak se naši zástupci odeberou na oficiální předání petice k předsedovi sněmovny.

A proč maxi rouška? Také jste si jistě všimnuli pandemie výmyslů, omezení a zákazů, které čím dál více plodí úředníci Evropské komise. My věříme, že ten metrák podpisů v obří mnohavrstevné ochranné roušce přispěje k ochraně našich občanských práv a svobod před pandemií regulací. Chceme tím podpořit praktický i symbolický význam senátem navrhovaného zakotvení ústavního práva bránit život i se zbraní, o kterém má v nadcházejících měsících hlasovat i sněmovna.

Naše petice ve světě snad nemá obdoby, podepsali ji jako petenti všichni nejvyšší ústavní činitelé, prezident, premiér, předsedové Sněmovny i Senátu. Naši petici podepisovali nejen myslivci a legální držitelé zbraní, ale i maminky s kočárky a houfy obyčejných lidí, kteří zakotvení ústavního práva bránit se i se zbraní vnímají jako podstatný příspěvek k zachování vnitřní i vnější bezpečnosti nás všech a jakousi praktickou i symbolickou pojistku pro zachování rozumné (zbraňové) legislativy u nás.

Přijďte nás podpořit všichni, kdo jste z Prahy a okolí 🙂 

FB událost zde

1 comment

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: