SYMBOLICKY ZASE JAKO ČESKOSLOVENSKO
v boji proti unijním zákazům OLOVA!!!

Zde totiž něco opravdu zásadní, co by mělo být aktuálně naším hlavním nástrojem odporu proti těmto nesmyslným, právě projednávaným omezením, které by dozajista byly likvidační pro zájmové aktivity i profese statisíců lidí v ČR i na Slovensku…
Ve jménu tradic a společné historie našich zemí byla proto v rámci zahraniční spolupráce naší LIGY LIBE iniciována a vytvořena tato Československá mezinárodní výzva k ráznému odmítnutí těchto devastačních a ničím neopodstatněných kroků.
Jsme opravdu moc rádi, že naše ligové aktivity posledních let nakonec aktivizovaly a sešikovaly do jedné linie efektivního odporu myslivce, sportovní střelce i rybáře nejen v České republice, ale v současnosti obdobně i na Slovensku.
Nemalý však obdiv slovenským kolegům, neb co nám trvalo léta, oni nyní zvládli za pouhých jen pár měsíců! A tak opět nejlépe ukázali, že jsou opravdu hrdým národem, který není ochoten si brát nejen svoje koníčky, ale i svoje práva a svobodu!!!

PS: za toto velký vděk zejména Bystrík Zachar, který potřebně rychle a efektivně se svými kolegy dokázal spojit a proměnit slovenské lovce, střelce a rybáře ve velmi efektivní sílu, na kterou se nejen na Slovensku, ale i mezinárodně musí brát občansky, společensky i politicky zřetel…

1 comment

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: