POZOR!!! A zde velká novina! V dnešní magické to datum (18.1.2018 🙂 vypouštíme naši doslovnou superzbraň – NOVOU PETICI!!!

Tato by měla svým obsahem zcela pokrýt všechny naše potřeby, které z hlediska našeho občanského odporu nyní vznikly, tedy:

– ÚSTAVNÍ PRÁVO NA ZBRAŇ (které nám vyčítali různí „Láskové“) že tam v té starší, tedy té předešlé, není…

– NEIMPLEMENTACE ZÁKAZOVÉ SMĚRNICE EK (zde asi není příliš co vysvětlovat – toto má podpořit kampaň našich spřátelených politiků, co toto mají realizovat ve Sněmovně…)

– DALŠÍ RIZIKA, tedy odvrácení případných jiných a dalších hrozeb, co se mohou objevit či jsou na obzoru…

Takže, co z toho pro nás/vás nyní vyplývá?

1) předchozí Petice, se nechá volně doběhnout – prostě, pošlete co máte, a dále již nepokračujte…

2) stáhnete si prosím zde na www tuto Novou petici, a taktéž i nové podpisové archy.

3) Vy, co máte na starosti tzv. sběrná místa (seznam opět zde na webu), prosíme, aktualizujte si vše a sbírejte již tuto novou petici a agitujte k tomuto co nejvíce…

4) šiřte informace o tom co jen můžete – zejména, že TUTO NOVOU PETICI ROZHODNĚ LIDÉ NEPODEPSALI, a tedy tak rozhodně učiní!

5) poslední, máme na FB stránce Petice, skoro 30 tisíc našich fanoušků – ti se dlouhodobě o toto téma zajímají, kliknutí myší na „líbí se“ je k boji za naše/vaše práva málo a tedy: DODEJTE KAŽDÝ Z VÁS JEDEN PODPISOVÝ ARCH S 10-TI PODPISY, řekněme do týdne či měsíce… To přeci není moc, co by každý pro své zbraně a práva na ně měl základně splnit, ne? Neb, děláte to sakra přeci PRO SEBE!!!

Závěrem: kdysi (4 roky nazpět) když jsme s onou Peticí začínali, bylo nemálo „chytráků“ co říkali: „to není k ničemu“, „stejně nás nebudou brát vážně a poslouchat“, „nemá to cenu“, apod. Těch bylo naštěstí, jak jsme podnikli no fakt velké tažení, méně a méně…

Mělo to totiž cenu – a velkou. Vlastně jen díky této Petici, co dosáhla nakonec 110 tisíců (!) podpisů jsme se dostali do Sněmovny, vítězně zde prošli s „ústavním právem na zbraň“, pak na Úřad vlády – a v Senátu jsme svůj boj zásadně touto Peticí pak podpořili a neberme do úvahy to, že nám to zatím uteklo jen doslova o pár hlasů… Neb prohraná bitva není ještě prohranou válkou… A toto vlastně jakási válka je. A vy bojovníci, které opět tímto voláme do zbraně!

Shrnuto: Nyní jde vlastně o jakési přezbrojení (ve vojenském žargonu 🙂 a aktualizaci naší výzbroje, co se ukázala tak společensky a politicky nanejvýš efektivní…

Ukažme zas svoji sílu a vůli poprat se za svá práva a majetky!

Ta první petice z nás rozhodně udělala nemalou sílu, co museli politici sakramentsky už brát vážně! A udělali jsme z toho jedno z největších témat v zemi…

Pokračujme v tom – a nedejme se. Stojí to za to, ne?

Díky za to moc a moc,

Pavel Černý a petiční výbor.

Ke stažení: Nová petice
Ke stažení: podpisový arch

Leave a Reply

%d bloggers like this: