Vážení, neskutečná věc pro nás – a též i opravdu nemalá pocta našemu konání…

Neboť známá švýcarská firma Luminox oslovila prostřednictvím svého českého zastoupení naši LIGU LIBE, zda bychom dali souhlas a nechtěli udělat (tak jako to tehdy bylo třeba v případě jejich kultovních hodinek REGI, které byly rozebrány dopředu, ještě během jejich výroby) EXKLUZIVNÍ LIMITOVANOU SÉRII LIGA LIBE O POUHÝCH 100 KUSECH (navíc, každé hodinky se svým konkrétním číslem), tedy sérii věnovanou právě našemu hnutí, které – jak nám bylo řečeno – nabývá stále většího mezinárodního ohlasu a je více a více vidět i v zahraničí (pozn.: kde údajně Čechy obdivují pro jejich boj za legální soukromé zbraně a jak nám bylo řečeno, konkrétně zde ve Švýcarsku, je po debaklu s jejich referendem právě LIGA LIBE vzorem pro boj za práva střelců a lovců)…

Tyto značkové hodinky, pověstné svou svítivostí ciferníku, by v rámci této omezené, limitované série měly i s kompletními úpravami a v konečné podobě stát 6 490,- Kč.

Takže dvě otázky:

1) „Šli“ byste do takových hodinek?

2) A jakou tedy variantu byste případně zvolili, jako tu nejvíce blízkou vašemu srdci?

11 comments

 1. Dobrý den.

  Rád bych sdělil v rámci nabídky hodinek zn. Luminox v úpravě Ligy Libe, že je mi konkrétní úprava lhostejná. Hodinky a jejich cenu beru, jako vyjádření podpory a sounáležitosti s postojem Ligy Libe. resume: ano, zájem by byl bez ohledu na úpravu.

 2. Zdravím,
  sám bych do koupi za uvedenou cenu šel a volil bych variantu se dvěma logy, tj. u čísla 12 logo Luminox a u čísla 6 kulaté logo Ligy Libe. S pozdravem Rudolf.

 3. Varianta jaká koliv a určitě bych zájem měl a doufám že tuto příležitost nepropásnu 😆

  1. Ahoj, ciferník jako logo ligy a pod číslem 12 logo Luminox.To je moc dobrý nápad takovéhle hodinky.Ten ohlas si za tu obří práci zasloužíte.

  2. Neuvádějte prosím v komentářích vaši e-mailovou adresu, komentáře jsou veřejné a může je vidět každý. Vystavujete se riziku podvodu.
   -Petr

 4. Rád Vás koupi těchto výjimečných hodinek podpořím.
  Díky za to co pro nás děláte.
  Varianta1
  ##############

 5. Dobrý den, hodinky již drahně let nenosím, ale tyto by stály za to, abych svůj přístup přehodnotil.
  Za mne varianta 1 – nápis Luminox na 12. a znak Liga Libe na 6. hodině.
  Přeji mnoho zdaru.
  L.C.

  P.S. případný kontakt prosím přes e-mail: #############

 6. Podpořím velmi rád tuto iniciativu. Liga pro nás a pro naše děti dělá mnoho ! Takže tohle je jeden z možných příležitostí , jak se osobně podílet na její práci. Volíme variantu 1. Díky LIGOLIBE. Tomáš Duda

 7. Chtěl bych prosím předobjednat 1ks této nádhery a nejlíp návrh č.1. 😉
  Klidně uhradím předem😁
  Děěkuji a nadále fandím vašemu nepopsatelnému úsilí 🙏

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: