Ako i v minulých letech, také letos jsme s velkou podporou, pomocí a v plné kooperaci s ČMMJ v kooperaci, za kterou náleží ČMMJ od nás opravdu obrovské poděkování zorganizovali sběr podpisů pod Novou 2018 petici na veletrhu SILVA REGINA. SILVA REGINA 2018 opět patří mezi největší lesnické a myslivecké veletrhy ve střední Evropě. Podařilo se nám nasbírat další tisíce a tisíce podpisů ! Dnes, tedy 12/4, je posledním dnem této výstavy, máte li cestu kolem, neváhejte a přijďte nás podpořit, děkujeme !
Akce není zúročena jen pro sběr podpisů k naší Nové 2018 petice, ale taktéž jsme zde šířili tolik potřebnou osvětu do mnohdy málo (či vůbec) informované veřejnosti. Tímto bychom chtěli vyjádřit opět svůj obrovský vděk celé ČMMJ, zde v příloze na fotografii zastoupené jejich jednatelkou, váženou paní Martinou Novotnou – a to jak za poskytnutí skvělého zázemí zde v Brně, již tradičně, na stánku ČMMJ, tak také i za dlouhodobou spolupráci a jejich úžasnou podporu naší věci – právě od této organizace, sdružující naprostou většinu myslivců v ČR…
PS: Budeme se zase moc těšit v Lysé nad Labem, na obdobné výstavě Natura Viva 2018, konané ve dnech 23. – 27. května 2018, a to opět na stánku ČMMJ – a to na ty z vás, co se na nás zde přijdou zase podívat a podpořit nás tu osobně ! : )

 

Napsat komentář

%d